Розвивайся граючи: інтерактивна іграшка мавпочка 

Історія розвиваючих іграшок для дітей налічує майже сотню років (тоді офіційно з'явилися перші конструктори). Проте найбільш стрімкий їх розвиток спостерігається саме у наш час. Завдяки сучасним технологіям вони стають дедалі досконалішими, оригінальнішими та кориснішими.

Найбільш бажаною іграшкою практично для кожної дитини є саме конструктори. За їх допомогою дитина може отримати велику кількість знань про навколишній світ. Також можна навчитися будувати міста, машини та різні механізми.

Конструктор Neocube являє собою головоломку на 216 магнітних шарів, з нього можна збирати різноманітні фігури. Діаметр кожного шару становить 5 мм. Неокуб складається з надзвичайно сильних магнітів, тому не варто збирати його поблизу з телефонами, банківськими картками та ін.

Робот-конструктор Solar Robot - це можливість зібрати 13 моделей, які приводяться у рух за допомогою двигуна. Працює він на сонячних батареях. Це ідеальний варіант для досвідчених роботобудівників та навіть новачків. Розвиваючий робот допоможе навчити дитину концентруватися на основній справі. Зібрати робота можна без використання додаткових інструментів та клею. Це чудовий варіант подарунку для дітей та навіть дорослих.

М'які іграшки-тваринки допоможуть дитині навчитися любові та піклуванню, що надзвичайно важливо у будь-якому віці. Зокрема, інтерактивна мавпочка міцно хапається за пальчик, тому порадує дитину і неодмінно стане другом для неї. Вашому малюкові буде надзвичайно цікаво гратися з нею. Мавпочка оснащена спеціально вбудованими датчиками та електронним механізмом, тому може навіть розпізнавати певні дії та цікаво реагувати на них. Зокрема, якщо малеча заплескає кілька разів, то іграшка заспіває веселу мелодію. Якщо дитина почне гладити та заколисувати її, то вона видаватиме ніжні звуки. Це надзвичайно розумна іграшка, оскільки вона реагує, коли з нею грають та ні. Якщо на неї не звертатимуть увагу, вона почне свистіти, вимагаючи уваги. Якщо ж уваги так і не приділять, то мавпочка захропе та ввімкне режим енергозбереження.

У каталозі компанії «101 Ідея» представлений великий асортимент різних іграшок, зокрема інтерактивна іграшка мавпочка, радіокерована машина, фігурки для анімаційної творчості. Забезпечуємо максимально швидке опрацювання замовлень. Можливі різні варіанти оплати, у 14-денний термін є можливість повернення. Доставку здійснюємо «Новою Поштою». За потреби обов'язково надамо вичерпну консультацію та відповімо на усі запитання.